AktualityNovinky

iPhone 6s se nám nejspíš nově ukáže v růžové barvě

Už v březnu tohoto roku se na světlo světa dostala informace, že iPhone by se v následující generaci mohl objevit v nové barevné variantě. Únik, který byl zveřejněn na čínských sociálních sítích ukazuje, že iPhone 6s a 6s Plus by se mohl objevit ve čtvrté barevné variantě, kterou by měla být růžová. Reakce uživatelů na uniklé snímky iPhonu v růžovém kabátu jsou zatím přímo nadšené. Obrázky údajně sdílely stovky tisíc lidí, kterým se nová barevná kombinace líbí.

Looks pretty, right?

Zajímavé je to, že nové fotografie neukazují pouze skořápku telefonu jak bylo doposud zvykem, ale již celý telefon. Není ale jednoznačné, jestli se opravdu jedna o první snímky kompletního iPhonu 6s nebo jen o fotky současné generace upravené ve Photoshopu. Apple už jednou růžový iPhone nabízel. Tato barevná kombinace totiž byla jednou z variant iPhonu 5c. Tehdy se ale jednalo o podstatně tmavší a pastelový odstín růžové, zatímco očekávaný model by se měl ukázat v tlumenější růžové. Vzhledem k tomu, že nový model jablečného telefonu neukáže žádné výrazné vizuální změny, zdá se jako celkem logický tah, kdyby místo toho Apple rozhodl představit novou barevnou variantu.

1413664

A co si o růžovém iPhonu myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button