Novinky

Ruské klenotnictví, které vyrobilo zlatý iPhone s Putinem, představilo iPhone 11 Pro s kouskem svetru Steva Jobse

Každý rok se krátce po představení nového iPhonu objeví speciální a nesmírně drahá speciální edice jablečného smartphonu. Za spoustou luxusních kousků posázených diamanty, které sílí na klientelu, jež se po světě prohání v soukromých tryskáčích, má na svědomí ruské klenotnictví jménem Caviar. Tato společnost už například připravila zlatý iPhone s podobiznou ruského prezidenta Vladimira Putina. Tentokrát se ovšem firma držela více při zemi. 

iPhone se svetrem Steva Jobse v logu. 

Připravila totiž iPhone 11 Pro, který ve svém logu obsahuje kousek svetru Steva Jobse. Na poměry klenotnictví Caviar má speciální iPhone poměrně střídmý design, kdy kus nenápadné látky přímo v logu jablka doplňuje Jobsův autogram na spodní straně přístroje. Otázkou ovšem je, jak by se spoluzakladatel Applu tvářil, kdyby takový iPhone viděl. Traduje se totiž, že Steve Jobs velmi nerad rozdával autogramy. iPhone speciální edice startuje na ceně 6 280 dolarů.

iPhone 11 Pro s fragmenty rukavic boxerských legend.

Tím však Caviar neskončil. iPhone se svetrem Steva Jobse je totiž jen jedním kusem početnější série. V podobném stylu totiž společnost připravila i iPhone 11 Pro s kousky rukavic boxerských legend Mohammada Aliho a Joe Fraziera. V tomto případě je cena vyšší. K dispozici jsou totiž pouze tři kusy za 11 960 dolarů.

Edice Beatles z dílny společnost Caviar.

Posledním kuriózním iPhonem je poté aktuální vlajková loď Applu z edice Beatles, která má v zadním krytu fragmenty obleků členů slavné skupiny. K mání je od 11 190 dolarů. Cena se poté zvyšuje v závislosti na provedení. 

Zdroj
CultofMac

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button