Novinky

ROIDMI EVA: robotický vysavač s revolučním systémem mopování, co skutečně funguje

Robotické vysavače prošly za poslední roky obrovskou proměnou. Kromě vysávání se naučily také mopovat, což z nich činí ještě lepšího společníka pro každodenní úklid. A je to právě robotický vysavač ROIDMI EVA, který přichází s nejpokročilejším systémem mokrého vytírání. Robot zvládne vysát, zamést, vytřít a jakmile je se svou misí hotov, sám se vrátí na základnu, kde automaticky vyprázdní zásobníky na prach a zároveň vyčistí dvojicí mopů.

ROIDMI EVA disponuje sacím výkonem 3200 Pa, díky čemuž posbírá veškeré drobky a další nečistoty z podlahy i koberců. Současně s vysáváním umí zapojit také mopy, které při 180 otáčkách za minutu a tlaku 12 N zvládnou vyčistit i zaschlé skvrny. Mopovací podložky mají jemná polyesterová vlákna, které jsou šetrná ke všem typům tvrdých podlah. Použité mopy jsou navíc antibakteriální a odolné vůči plísním.

ROIDMI EVA

Unikátní dokovací stanice

Zásadní součástí vysavače je dokovací stanice, kam se robot vrací po každém úklidu. Uvnitř nabíjecí stanice se nachází čtyřlitrový systém využívající dvě nádrže pro oddělení čisté a špinavé vody. Stanice navíc slouží nejen k výměně vody, ale také k čištění mopů, což zvyšuje uživatelský komfort při každodenním provozu. Příjemným doplňkem je LED displej, který přehledně zobrazuje aktuální informace o tom, co se zrovna s robotem děje. Prostřednictvím separátních indikátorů se pak snadno dozvíte, zda je třeba například vyprázdnit sáček na prach či vyměnit vodu v nádržích.

ROIDMI EVA

ROIDMI EVA: klíčové vlastnosti

 • Samovyprazdňovací a samočistící stanice
 • Ovládání přes chytrý telefon
 • Výkonný motor se sacím tlakem až 3200 Pa
 • Akumulátor s vysokou kapacitou (5200 mAh)
 • Na jedno nabití zvládne vysát až 180 m²
 • Možnost nastavení úklidových zón a pojmenování místností
 • Automatické rozpoznání koberců
 • Laserová navigace
 • Účinné mopy (180 otáček za minutu)
 • Nízká hlučnost (cca 60 dB)

ROIDMI EVA

Poslechne vás na slovo

Aby bylo používání robotického vysavače ROIDMI EVA ještě pohodlnější, lze jej napojit na platformy chytré domácnosti Amazon Alexa a Google Home. V takovém případě můžete zařízení vyslat do práce či zastavit úklid hlasovými povely. Robota můžete ovládat také skrze mobilní aplikaci, která nabízí intuitivní uživatelské rozhraní s řadou možných nastavení včetně vytvoření chytrých automatizací pro plánování úklidů.

ROIDMI EVA

Jen tak něco ho nezastaví

Robot disponuje armádou nejrůznějších senzorů, které mu pomáhají pochopit, co se kolem něj děje. Umí rozpoznat překážky, schody a díky LIDARu si poradí i s těmi nejčlenitějšími prostory. Chytře navržené pohonné ústrojí nemá problém překonávat prahy do výšky až 20 milimetrů. Při vývoji se nezapomnělo ani na výkonnou baterii s kapacitou 5200 mAh, se kterou robot zvládne pracovat až 120 minut na jedno nabití. A pokud by to přeci jen nestačilo, dojede se sám nabít a pak pokračuje přesně tam, kde skončil.

ROIDMI EVA si můžete koupit ZDE

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

2 Komentáře

 1. nevím .. mám něco podobného, jmenuje se to roborock .. dělá totéž .. zametá, mopuje, má vlastní základnu kam dává prach, bere si čistou vodu, vrací špinavou .. na úklid si svítí (né jak některé stroje, které po tmě nic nezvládájí), pokud narazí na překážku tak ji vyfoti a můžu si kdykoliv zkontrolovat co má za problém .. kabelům se vyhne .. a když chci můžu si během úklidu zapnout video a dívat se kam jede, případně si zajet podívat se třeba pod postel, jak to tam vypadá 😀 a kdybych chtěl, můžu si zapnout i “video hovor” a popovídat si přes něj s tím kdo u něj zrovna je 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button