Novinky

Reklamní sdělení: Speck Burton FabShell Hex Plaid pro iPhone 4/4S

Speck Burton FabShell Hex Plaid pro iPhone 4/4S

Hned na úvod je slušností představit jak samotný recenzovaný kryt, tak i e-shop, kde si originální Speck kryt z velice povedené série můžete zakoupit. Recenzovaný kryt je z originální série od výrobce Speck s názvem Burton FabShell. Přesný název je tedy Speck Burton FabShell Hex Plaid. Speck je světoznámá společnost na veškeré příslušenství pro iPhone, iPad a i Mac. Kompletní série krytů pro iPhone 4/4S je k dispozici na e-shopu Innocentstore.cz – kde si můžete zakoupit i další příslušenství.

Rozbalujeme a obdivujeme

Pokud si objednáte Speck kryt a je prakticky jedno jakého typu, do ruky se Vám vždy dostane kvalitně zpracovaný a hlavně pevný a odolný kryt na iPhone 4/4S. Kryt je zabalený v pevném obalu, který chrání všechny jeho strany. Na obalu jsou informace o krytu, z jakého materiálu je vyrobený a pro jaký typ telefonu je přímo určený.

Dále je v balení leták ohledně údržby, kterou a krytu můžete provádět, ale také jednoduchý návod pro nasazení na iPhone 4/4S který si v dalších odstavcích podrobněji popíšeme.

Pokud si tedy na Innocentstore.cz objednáte velice kvalitní kryt Speck Burton FabShell dostanete originálně zabalený kryt, který se při exportu rozhodně nepoškodí.

Máme rozbaleno – co dál? Nasadit!

Pokud máte úspěšně rozbaleno, v ruce držíte velice pevný, odolný a detailně propracovaný kryt. Jak boční, tak i zadní strana krytu je potažena tenkou látkou s vyšitým vzorem přesně podle Vašich představ. Na zadní straně se také v pravé dolní části vlepeno gumové logo značky Burton, podle které se jmenuje celá série krytů – Speck Burton FabShell. Tenká látka se v žádném případě netrhá a ani není náchylná k poškrábání, což by po chvilce používání kazilo celkový designový dojem obalu.

Celkové zpracování krytu je vytvořeno zcela dokonale. Jedná se o kryt, který je vyrobený z pevné gumy a rozhodně nehrozí, že by se po pádu iPhone rozletěl na několik tisíc kousků. Speck Burton FabShell dokonale ochrání boky a záda Vašeho iPhone 4/4S proti nárazům, ale také nepříjemnému poškrábání.

Nasazení krytu na iPhone je poměrně jednoduchá záležitost. Jedná se v podstatě o jednodílný kryt, který se nikde nezacvakává, nespojuje atd. Stačí tedy vzít do ruky iPhone, nasunout spodní stranu krytu na iPhone a horní stranu pouze zasadit do krytu. iPhone do krytu doslova vklouzne a věřte nebo ne, vyndat ho je obtížnější než samotný kryt nasadit. Nebojte, vyndat iPhone z krytu jde také, jen trošku obtížněji a stejným postupem.

Pochopitelně je přístup ke všem systémovým tlačítkům jako je zapnutí a vypnutí samotného telefonu, ovládání hlasitosti a tlačítko pro úplně ztišení zvuků. Konektor pro sluchátka je také připravený k zapojení 3,5mm JACKu. Odkryt je také 30ti pinový konektor pro nabíjení a synchronizaci telefonu. Pochopitelně je na zadní straně prostor pro fotoaparát a pohodlné pořizování snímků.

Proč objednat právě tento kryt?

Na jednoduchou otázku, jednoduchá odpověď. Kryty společnosti Speck mají dlouholetou tradici, kvalitu ověřenou zákazníky a hlavně tisíce spokojených uživatelů. Ani Speck Burton FabShell v několika dalších barevných variantách není vyjímkou a těšit se můžete na profesionálně zpracovaný a funkční kryt, který nabídne nejen ochranu pro Vás iPhone 4/4S, ale také jistou dávku elegance, modernosti a pocitu jistoty.

Na výběr je několik barevných variant, které jsou zpracovány stejně profesionálně jako popisovaný Hex Plaid, který má dokonale světle šedou barvu, která je doplněna o jemnou texturu a prošívání. Pokud máte rádi veselejší barvy a originálnější zpracování, stačí se podívat na nabídku e-shopu Innocentstore.cz, kde rozhodně naleznete příslušenství přesně podle Vašich představ.

Po týdenním používání

V tomto odstavci naleznete několik bodů, které se týkají názoru a pohledu na tento kryt po týdenním používání.

  • S vyndáváním a opětovným zandáváním telefonu s krytem do kapsy není žádný problém – jiné kryty mají tendenci se o látku v kapse zadrhávat.
  • Po obvodu telefonu nevystupuje kryt tolik nad displej (pouze několik milimetrů) a nic tedy nebrání pohodlnému ovládání telefonu a psaní SMS/mailů.
  • Přístupy k systémovým tlačítkům jsou všechny v pořádku, dokonale se ovládají a reagují ihned.
  • Výřez pro fotoaparát je na zadní straně dost velký a při focení ve tmě s použitím blesku nedochází k žádnému odrazu nebo zkreslení fotografie.
  • iPhone se v krytu drží opravdu velice dobře.
  • Kryt Speck Burton FabShell je robustní a pevný – pro někoho může být až moc “silný”. Ale to je neduh všech krytů a obalů na iPhone. Vždy o několik milimetrů zvětší Vaše zařízení.
  • Ani po týdnu jsem nezaznamenal, že by se látka, ve které je kryt obalený někde protrhávala, nebo měla alespoň tuto tendenci. V krajích krásně drží, je pevná a silná.
  • Jediné mínus, které jsem po týdenním testování našel je trošku měkčí část nad 30 pinovým konektorem směrem k displeji. Ale v používání to rozhodně nevadí.

Hodnocení závěrem

Pokud jste se ještě neodhodlali k zakoupení tohoto krytu, pevně věříme, že Vám následující řádky pomůžou při rozhodování. Když to vezmeme hezky popořádku, kryt je určený pro iPhone 4/4S a je dodáván v odolném balení. Na výběr je několik barevných možností celého krytu, které se skvěle hodí pro každou příležitost. Nasazení krytu na iPhone je otázkou pěti sekund, iPhone v krytu drží velice pevně a nemá tendenci z krytu

vypadávat. Pochopitelnou součástí je také přístup ke všem systémovým tlačítkům, které denně používáte a potřebujete.

Nezbývá než závěrečně zhodnotit kryt Speck Burton FabShell velice kladně. Kryt je robusní a dodává jistou dávku pocitu bezpečí Vašeho iPhone. Je určený jak pro čtvrtou i novější 4S generaci jablečného mobilního telefonu iPhone.

Fotogalerie

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button