NovinkyTipy a triky

Reklamní sdělení: iPhone kryt – Incipio Ultralight Feather Clear

Incipio Ultralight Feather Clear 4S/4

Většina majitelů iPhone 4/4S chce svůj telefon chránit proti případným škrábancům a oděrkám, ale na druhou stranu si nechce pořizovat kryty, které jsou silné, výrazné a každého upozorní. To je všeobecný problém, který jistě všichni znáte. Pokud tento problém chcete vyřešit, na řadu se dostává dokonalý kryt pro iPhone 4/4S s názvem Ultralight Feather Clear, který je od výrobce Inclipio.

Ultralight Feather Clear je pouze 1 mm silný kryt, který dokonale chrání celá záda vašeho zařízení, ale i boční strany. Je vyrobený z pevného a čírého polykarbonátového lesklého plastu, který vypadá na samotném zařízení dokonale.

Problém je tedy vyřešený a v této recenzi se na zmíněný kryt podíváme trošku podrobněji.

Máte o tento kryt zájem? Můžete ho rovnou objednat na InnocentStore.cz!

Co je obsahem balení?

Pokud jste se rozhodli si tento unikátní kryt pořídit pro svůj iPhone, do ruky se vám tím pádem dostane velice odolný a hlavně dokonale tenký obal, který je pouze 1mm silný. Nová konstrukce obalu dává větší jistotu z ochrany celého ražízení. Už žádné škrábance a oděrky. Použitý materiál pro výrobu krytu Ultralight Feather Clear je pevný polykarbonát, který je příjemný na dotek.

K ultratenkému krytu je v balení ještě hadrička na utření displeje, dvě fólie na displej Crystal Screen Protector a jedna kartička pro snadnější nanesení fólie na přední stranu zařízení. Jak tedy sami vidíte, v balení je poměrně dost věcí, které člověk při zakoupení krytu neočekává. Ale uznejte, že tyto drobnosti udělají člověku radost.

Proč zvolit právě tento kryt?

Jak je napsáno v samotném začátku této recenze, pokud potřebujete kryt, který je tenký doslova jako papír, rozhodně doporučujeme zvolit Ultralight Feather Clear, který je elegantní nejen svým zpracováním, ale také designem.

Tento kryt zvolí rozhodně ti, kteří chtějí efektivně chránit zadní stranu svého iPhonu, ale mít také bezproblémový přístup ke všem systémovým tlačítkům. Můžete ho tedy nabíjet, poslouchat hudbu, ale také ovládat hlasitost, použít talčítko pro okamžité ztlumení. Samozřejmostí je také zapnutí a vypnutí telefonu – bez toho by kryt nedával smysl.

Výhody a nevýhody

Jako první výhodu vidím tu, že je ultratenký, ničím neruší jelikož má čirou barvu a dokonale se drží. Je vyrobený z příjemných materiálů, iPhone do něj dokonale zapadne a chrání nejen kompletně zadní stranu, ale také boční strany a zhruba 1 mm je vystouplý i nad displej, čímž můžete bezproblémově pokládat iPhone i na displej. Vždy bude iPhone položený na diplej 1 mm nad stolem a nedojde k jeho poškrábání. Dokonalé.

Jako jedinou nevýhodu, kterou jsem při testování shledal je ta, že když například prohlížíte fotografie tažením prstu po displeji z pravé na levou stranu a dotknete se krytu Ultralight Feather Clear, mírně lupne. Je to opravdová drobnost, ale i s ní se musí při používání do budoucna počítat.

Jinak jsou na samotném krytu samé pozitiva, které rozhodně převládají. Ultratenký, dokonale padnoucí na iPhone 4/4S a příjemně se drží. To jsou jeho nejlevěí přednosti. A málem bych zapomněl na cenu, která je v kombinaci s těmito přednosmi jestě příjemnější.

Po týdenním používání

  • tloušťka (pouze 1mm) je opravdu dokonalá
  • hrany vystupující nad displej jsou mírně ostřejší, ale při ovládání telefonu absolutně ničemu nevadí
  • ani po týdenním používání a pokládání iPhone v krytu na zadní stranu jsem nezaznamenal nějaké extra velké oděrky a škrábance
  • nezproblémový přístup ke všem systémovým tlačítkům, můžete iPhone i v určitých typech docku nabíjet
  • drží se opravdu skvěle, pozdro ani nepocítíte
  • vaše okolí a nakonec i vy sám po třech dnech kryt Ultralight Feather Clear nevnímáte, úplně na něj zapomenete
  • použité materiály přo výrobě jsou pevné, ani po týdenním používání nikde nepraskají, neodárají se a celkově vypadají jako při rozbalení


Hodnocení závěrem

Tento kryt pro iPhone 4/4S je přesným odazem toho, proč si ho užiavtelé vlastně kupují. Chtějí dokonale tenký (Ultralight Feather Clear má pouze 1mm) kryt pro svůj telefon, který není nikterak výrazný, splňuje všechny ochranné podmínky a jako bonus vypadá opravdu vkusně.

Jestliže vyžadujete některé z těchto kritérií, tento kryt je přesně určený pro vás.

Fotografie

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button