Poradna

Rady a tipy od české Apple komunity #28

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

macforum_logo2

 Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Má smysl v dnešní době používat Photostream nebo raději iCloud?

Začínající uživatelé si často nejsou jisti, jak používat funkce Photostream a iCloud na svých zařízeních. V odkazované diskuzi se dozvíte, jak na to. (přejít do diskuze)

Co dělat, když náhodně zhasíná displej Macbooku a servis nechce uznat záruku?

Pokud vás trápí samovolné vypínání Macu a Apple vám nechce uznat reklamaci s vysvětlením, že vada se neprojevila, česká Apple komunita vám poradí, jak postupovat. (přejít do diskuze)

apple-watch-goal-acheived.0

Vyplatí se koupit starší model Macbooku 2015?

Počítače s logem Applu jsou obecně považovány za stroje s dlouhým životním cyklem. Vyplatí se tedy při pořízení uvažovat na starším kouskem? (přejít do diskuze)

Která aplikace pro Apple Watch na běhání je nejlepší?

Hledáte vhodnou aplikaci pro Apple Watch, která vám pomůže s monitorováním běhu? (přejít do diskuze)

Potřebují Apple Watch pravidelnou údržbu? Jak je čistit?

Pokud vás zajímá, jak se starat o Apple Watch a jejich variantu s ocelovým pouzdrem, které nese známky používání, možná vám přijdou vhod rady, jak se o ně postarat, aby vypadali opět jako nové. (přejít do diskuze)

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close