Poradna

Rady a tipy od české Apple komunity #27

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

pastedGraphic.png

 Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Jaké aplikace je nejlepší pro amatérské úpravy fotek na Macu?

Rádi fotíte a hledáte vhodnou aplikaci na úpravu pořízených snímků, která není zbytečně složitá? (přejít do diskuze)

Koupili byste si dnes Macbook z roku 2011?

MacBooky jsou obecně považovány za počítače s dlouhým životním cyklem. Vyplatí se však pořídit dnes již šest let starý model? (přejít do diskuze)

Apple-MacBook-Pro-2016-review-757423

Co dělat, když se náhodně začne vypínat iMac?

Trápí vás podivné chování iMacu, který se samovolně vypíná? Na vině může být hned možností. Jak v takových případech postupovat, vám poradí česká Apple komunita (přejít do diskuze)

Jaké jsou rozdíly mezi prodejci iPhonu? Jakou máte zkušenost?

Na tuzemském trhu existuje celá řada prodejců Apple produktů. Jaký z nich nabízí nejlepší služby a u koho se vyplatí nakoupit vám prozradí zkušenosti české Apple komunity. (přejít do diskuze

Jak zapojit lightning sluchátka od iPhonu 7 do Macu?

Apple se u „sedmičkových“ iPhonů rozhodl pro odstranění 3,5mm jacku pro sluchátka, což mezi uživateli vyvolalo bouřlivé diskuze. Jednou z příčin je absence možnosti připojení standardně dodávaných sluchátek k Macu. Jak tuto relativní nepříjemnost vyřešit? (přejít do diskuze)

Vyplatí se ušetřit a koupit Macbook Air nebo raději rovnou Pro?

Podobný druh otázek se objevuje v diskuzních fórech objevuje s železnou pravidelností. Přestože oba modely nabízí dostatek výpočetního výkonu, každý z nich je určen pro jiný typ uživatelů a způsobu práce. (přejít do diskuze

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close