Novinky

Rady a tipy od české Apple komunity #25

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

macforum_logo2

Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Co dělat, když se Macu samovolně vypíná displej?

Začal se vám vypínat displej na Macu po aktualizaci na macOS Sierra? Než se rozhodnete pro návštěvu servisu, vyzkoušejte pročíst odkazovanou diskuzi, kde možná naleznete řešení problému. (odkaz do diskuze)

Je nebo není iPad vhodný pro střih videa? A pro koho?

Tyto otázky netřeba nikterak rozebírat. Pokud vás hlodá stejná myšlenka, přečtěte si názory české Apple komunity. (odkaz od diskuze)

Přejde Apple na nové procesory? Mělo by smysl sáhnout po nových od AMD?

Společnost AMD před nedávnem uvedla novou generaci procesorů z rodiny RyZen, které nabízí velmi zajímavé parametry. Mezi odbornou veřejností to okamžitě vyvolalo diskuzi, zda by Apple neměl zvážit přechod od procesorů Intel k zmíněnému AMD. (odkaz do diskuze)

airpods_macbook_iphone

Jak starý model iPhonu má smysl pořídit?

Uvažujete nad pořízením iPhonu z druhé ruky či starším modelu? Než se pustíte do pátrání po ideálním kandidátovi, navštivte diskuzi, kde se dozvíte, do čeho má smysl investovat. (odkaz do diskuze)

Jak je to s omezením počtu aktivací AppleID na jedno zařízení?

Kupujete nebo prodáváte Apple zařízení? Pak rozhodně doporučujeme zavítat do této diskuze, kde se dozvíte, jak je to s omezením počtu aktivací Apple ID na jedno zařízení. (odkaz do diskuze)

Jak přesně poznat, jakou verzi Macu máte?

Máte doma Mac a nevíte o jaký model se jedná? Řešení je velice jednoduché. (odkaz do diskuze)

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button