Poradna

Rady a tipy od české Apple komunity #25

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

macforum_logo2

Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Co čekat od upgradu na SSD u staršího Macbooku?

Máte starší Mac a chcete mu vdechnout nový život? Nejsnazším způsobem je investice do SSD úložiště, které dokáže z relativně starého počítače udělat opět použitelný stroj. Jak to vypadá v praxi vám prozradí zkušenější uživatelé, které s upgradem mají bohaté zkušenosti. (přejít do diskuze)

Co dělat s padající aplikací na Apple Watch?

Trápí vás padání aplikací na Apple Watch? Pokud ano, evidentně v tom nejste sami. (přejít do diskuze)

Když přestanou fungovat Zprávy na Macu

Máte problémy s nativní aplikací Zprávy na macOS? Vyzkoušejte pár tipů od uživatelů se stejným problémem. (přejít do diskuze)

Vyplatí se koupit Mac na splátky bez navýšení?

Počítače s logem Applu nejsou laciným artiklem, což řadu zájemců vede k otázce, zda nevyužít řady nabídek splátkového prodeje. Pokud chcete znát reálné zkušenosti, případně zjistit, zda se nákup na splátky skutečně vyplatí, v odkazované diskuzi se dozvíte vše potřebné. (přejít do diskuze)

2016-03-22-1458668177-3694717-iphone_se_at_apple_keynote

Jaký bezdrátový reproduktor je nejlepší k Phone?

S nastupujícím jarem přichází období lenošení na zahradě, které si často zpříjemňujeme poslechem oblíbené hudby. Kvalitní Bluetooth reproduktor je tedy nezbytným příslušenstvím, které by vám nemělo chybět. (přejít do diskuze

Jaké alternativy existují k AirPods od Applu?

AirPods jsou bezesporu zajímavá sluchátka, nicméně ne každému musí plně vyhovovat. Pokud patříte do stejné skupiny, rozhodně se vyplatí navštívit odkazovanou diskuzi, kde naleznete spousty zajímavých tipů na bezdrátová sluchátka, která jsou zajímavou alternativou. (přejít do diskuze)

V čem otevírat interaktivní formuláře v PDF?

Jestli bojujete se čtením a zápisem do interaktivních formulářů ve formátu PDF, odkazovaná diskuze na MacForu je právě pro vás. (přejít do diskuze)

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close