MacPoradna

Rady a tipy od české Apple komunity #13

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

macforum_logo2

Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Jak instalovat Windows na starší Mac?

Máte doma starší Mac a nedaří se vám na něj nainstalovat Windows 7? Česká Apple komunita má již tradičně řadu efektivních řešení a postupů, jak celý proces instalace zdárně dokončit. (přejít do diskuze)

Jak chránit AppleWatch?

Bojíte se o své Apple Watch a hledáte vhodné pouzdro či jinou formu ochrany? (přejít do diskuze)

macbook2016_pink

Jak se to s Apple Music a rodinným sdílením?

Sdílení přístupu k Apple Music je nesmírně užitečnou funkcí, kterou využívá řada uživatelů. Pokud chcete vědět jak to je s přidáváním nových členů či dokonce majitele smartphonů s operačním systémem Android, navštivte odkazovanou diskuzi. (přejít do diskuze)

Jaké existují alternativy k Evernote?

Evernote v nedávné době přecházel na nový obchodní model, což se bohužel odrazilo i na koncových cenách. U řady jinak spokojených uživatelů to pochopitelně vedlo k myšlence službu opustit a nahradit ji alternativou. Jestli patříte do stejné skupiny, máme pro vás několik tipů. (přejít do diskuze)

Jak řešit problémy s odchozí poštou na iPhonu?

Nastavování poštovního klienta se pouze málokdy obejde bez komplikací a vše vyjde takříkajíc na první dobrou. (přejít do diskuze)

Štítky

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Close