MacNovinkyPoradna

Rady a tipy od české Apple komunity #11

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

macforum_logo2

Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Jak vybrat ten správný iMac?

Poohlížíte se po novém iMacu a nevíte si rady s výběrem konfigurace? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli kladně, pak vám přijde vhod odkazovaná diskuze, kde se dozvíte řadu užitečných informací, jaký model vybrat a jak ušetřit. (přejít do diskuze)

Apple-RED-Product-Wallpaper-Splash-Axinen-1024x768

Jak vypadají první nástrahy při přechodu na Mac?

Přechod z počítačů s operačním systémem Windows je pro nováčky vstupem do neprobádaných vod. Přestože OS X je uživatelsky velice přívětivý, od konkurenční platformy se v několika ohledech liší. Jestli si chcete ušetřit několik minut při tápání jak na sledování filmů zakoupených v iTunes a zjistit základní klávesové zkratky, uživatelé serveru MacForum vám to prozradí. (přejít do diskuze)

Tipy na skvělé aplikace pro AppleTV

S uvedení Apple TV čtvrté generace jsme dostali možnost do této televizní krabičky instalovat aplikace. Jestli chcete pár tipů na ty nejzajímavější, navštivte odkazovanou diskuzi. (přejít do diskuze)

Jak na správu fotografií pomocí iCloudu?

Apple se před několika lety rozhodl úzce provázat multimediální obsah se službou iCloud, která se inteligentně stará o synchronizaci mezi zařízeními. Většina uživatelů však v této funkcí stále tápe a neví, jak iCloud nastavit k plné spokojenosti. Naštěstí existuje ochotná komunita, která vám pomůže najít to nejsnazší řešení. (přejít do diskuze)

Jak přenést fotografie z Androidu na iOS?

Přecházíte s operačního systému Android na iOS a hledáte nejefektivnější způsob, jak přenést své fotografie? Případně chcete mít vaši galerii dostupnou z jakékoli platformy? Pokud ano, zde je několik tipů a rad, jak na to. (přejít do diskuze)

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button