MacNovinkyPoradna

Rady a tipy od české Apple komunity #10

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

macforum_logo2

Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Výhodné nabídky balíků programů pro Mac

Kvalitní software obecně nebývá vůbec levnou záležitostí. Naštěstí existují nejrůznější akce a balíčky za velmi lákavou cenu. Komunita kolem MacFora veškeré dění bedlivě sleduje a pravidelně informuje o zajímavých akcích, které rozhodně stojí za to. (přejít do diskuze)

Pozor na problémy s Bonjour protokolem v Apple zařízeních

Slovíčko “Bonjour” ve světě Applu znamená univerzální protokol pro správu zařízení připojených do lokální sítě. Právě tato technologie může za onen uživatelsky přívětivý dojem, kdy přidání nového zařízení neznamená zdlouhavé nastavování. Pokud jste ovšem v posledních dnech zaznamenali nestandardní chování ve vaší síti, zkuste pár tipů v odkazované diskuzi. (přejít do diskuze)

pink_apple

Jak na upgrade Macu Pro?

Máte doma starší Mac Pro a chcete mu vdechnout nový život? Pak se určitě podívejte na zkušenosti uživatelů. Najdete zde plno užitečných rad a tipů. (přejít do diskuze)

Jak na jednoduché úpravy PDF souborů na Macu?

S potřebou upravit PDF soubor se setkal každý. Jestli vás zajímá, jak postupovat, česká Apple komunita vám opět poradí. (přejít do diskuze)

Když zlobí Apple Pencil

Zde není třeba co popisovat. Jestliže máte Apple Pencil, která s iPadem Pro nehodlá spolupracovat, přečtěte si zkušenosti majitelů se stejným problémem. (přejít do diskuze)

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button