Novinky

První letošní Keynote je za rohem. Apple ukáže nový iPad Mini i dlouho očekávané AirTags

V průběhu včerejšího dne se na webu objevila informace o tom, že Apple na polovinu března chystá představení novinek. To by dávalo smysl, třetí měsíc roku je totiž už tradičně spojen s premiérou nových zařízení od kalifornské značky. Obvykle se v tuto dobu ukazuje světu nová generace iPadu Pro. Nebylo tedy příliš překvapující, když korejský web Economic Daily News uveřejnil zprávu o tom, že Apple představí novinky 16. března.

Magic Keyboard pro iPad
Zdroj: CeskyMac.cz (autor: Richard Streit)

Obvykle dobře informovaný analytik agentury Bloomberg Mark Gurman si to ale nemyslí. Napsal totiž, že na 16. března Apple žádnou premiéru nechystá. To ale neznamená, že by v březnu Apple nějaké novinky vůbec nepředstavoval. Gurman pouze dementoval konkrétní datum. Stále je tak ve hře, že se ještě v průběhu následujícího měsíce začne prodávat nová generace iPadu Pro, nových AirPods i dlouho očekávané AirTags.

Příprava na budoucnost. Apple hledá inženýry pro vývoj sítí 6G

Dále se mluví o tom, že kromě nejdražšího iPadu se aktualizace dočká i ten nejmenší. Po několika letech totiž dorazí nový iPad Mini. Malý iPad, kterému Apple věnuje nejméně pozornosti, ovšem čekají zajímavé změny. Poprvé se totiž promění jeho design. Podobně jako ostatní iPady, dostane i Mini mnohem tenčí rámečky, což umožní zvětšení obrazovky. Ta by mohla narůst o půl palce na 8,4 palců. Economic Daily News také spekuluje o tom, že iPad Mini dostane čtečku pro Touch ID přímo do displeje. Novinky údajně čeká i u nás zatím nedostupná Apple Card.

Zdroj
9to5mac

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button