Novinky

První letošní BrMo klepe na dveře: zajímavé přednášky a novinky ze světa mobilních aplikací

Vážení přátelé a vývojáři mobilních aplikací, dovolte nám vás pozvat na první letošní BrMo – Brno Mobilně. Pokud vás zajímají novinky ze světa mobilních technologií nebo vývoj mobilních aplikací, ani na 9. ročníku BrMu nemůžete chybět. Akce proběhne 29. března 2017, od 18:00, na adrese Božetěchova 2, v Brně, v prostorech FIT VUT v místnosti E112.

brmo9-plakat

brmo9-plakatZnovu se můžete těšit na zajímavé přednášky. Lukáš Polok vystoupí s přednáškou “Jak dostat job u Apple aneb krátké povídání o cestě špinavého ajťáka z FITu do Silicon Valley”. Vašek Balák nám představí problematiku Android leaks – přednášku o tom, že nejenom vývojáři nad třicet mívají problémy s pamětí. Praktické ukázky toho, co se stane, když vám dojde paměť, jak se to může stát a jak se s tím vyrovnat.

Chcete se pochlubit svou appkou, zkonzultovat ji s profíky nebo poradit s vývojem? Právě pro vás jsou naše klasické Lightning talks, které následují hned po přednáškách. Po BrMu už klasicky proběhne networking v blízké hospodě. Protože jsme na Moravě, drobné občerstvení během BrMa bude jako obvykle zabezpečeno. Takže si nezapomeňte přinést skleničky na víno. Facebook událost najdete na tomto odkazu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close