Videa

První dojmy z iPhone 15 Pro Max: vyplatí se přechod z loňské generace?

Je tomu pár dní, co mi iPhone 15 Pro Max dělá každodenní společnost. Jelikož jsem přecházel z iPhonu 14 Pro Max, tak prvotní seznámení proběhlo hladce a já se mohl pustit do objevování všech novinek. Těch popravdě není mnoho, nicméně na plnohodnotnou recenzi je samozřejmě ještě brzy.

Původně jsem chtěl první dojmy pojmout formou článku doplněného o galerii, ale jakmile jsem iPhone vybalil z krabičky, tak jsem si okamžitě řekl, že bude daleko lepší, když se o své pocity podělím formou videa. Přechod z ocelového na titanový rámeček novým iPhonům 15 Pro citelně prospěl. Zejména u “Max“ varianty je rozdíl v hmotnosti skutečně markantní. Na lepším pocitu při úchopu napomáhají také jinak tvarované hrany, které jsou nyní zaoblenější a iPhone se díky tomu drží opravdu příjemně.

Další viditelnou změnu představuje akční tlačítko, které vystřídalo přepínač tichého režimu. Tlačítku můžete přiřadit jednu z osmi dostupných funkcí, a to včetně spuštění iOS zkratek, které zásadně rozšiřují funkční rádius této novinky. Samostatnou kapitolou je pochopitelně fotoaparát, kterému Apple tradičně věnuje největší pozornost. V případě iPhone 15 Pro Max navíc dostáváte teleobjektiv se 120mm ohniskovou vzdáleností, kterou Apple interpretuje jako 5násobné přiblížení.

Opomenout nelze ani USB-C s podporou reverzního nabíjení a zbrusu nový čip A17 Pro, který může svým výkonem konkurovat desktopovým sourozencům. Všechny výše uvedené novinky jsem rozebral v přiloženém videu. Zároveň se dozvíte, jak na mě iPhone 15 Pro Max zapůsobil v praxi, kde vidím jeho největší slabiny a potenciální problémy.

Pokud si nechcete nechat ujít další videa s recenzemi chytrých produktů a baví vás technologická témata, nezapomeňte se přihlásit k odběru na YouTube.

Koupit iPhone 15 Pro Max

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button