Novinky

Pro ještě pohodlnější práci. Za měsíc má údajně dorazit 15″ MacBook Air

Od doby, kdy byl představen první MacBook Air, jako lehké, přenosné a elegantní zařízení pro nenáročné uživatele, už uběhlo více jak 15 let. Tento přenosný prošel za tuto dobu mnoha vylepšeními, které jej postupně změnily na produkt schopný vyhovět většině populace. Poslední a zároveň největší novinkou bylo přidání vlastních Apple čipů, které výkon MacBooku vyzdvihly na velmi vysokou úroveň. Na novém MacBooku Air tedy dnes není problém sestříhat video, komplexně upravovat fotografie či vytvářet hudbu.

Není tedy divu, že by spousta uživatelů chtěla kvůli pohodlnější a efektivnější práci MacBook Air i ve verzi s větším displejem. Právě těmto zákazníků by však dle poslední spekulace od Rosse Younga měl Apple vyhovět. Podle slov tohoto leakera totiž Apple představí nový 15,5palcový MacBook Air už v dubnu tohoto roku. Jeho výbava bude poté údajně velice podobná jako v případě MacBooku Air s M2 (recenze) s pár drobnými rozdíly, zahrnující například novou verzi Wi-Fi modulu a Bluetooth a pochopitelně větší výdrž na baterii. A co vy? Koupili byste si v případě představení větší verze MacBooku Air toto zařízení? O vaše názory a odpovědi se můžete podělit v diskuzi.

Tomáš Kočí

Student elektrotechnické školy, který doslova propadl technologiím všeho druhu. Jeho největší vášní jsou počítače, mobilní telefony a audio technika, a samozřejmě také vše, co souvisí se společností Apple. Volný čas tráví hraním na trubku a na bicí.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button