Novinky

Předprodukční prototyp iPhonu 8 pózuje na prvním videu

Kolem chystaného iPhonu 8 začíná být pěkně horko. V posledních dnech jsme vám přinesli několik  informací zahrnující výrobní formy a fotografie předprodukčního prototypu. K těmto únikům se nově přidává krátké video, které zveřejnil Benjamin Geskin na svém Twitteru. Video zachycuje nefunkční maketu iPhonu 8 s 5,8“ displejem roztaženým po téměř celé přední straně.

Nové fotografie dokazují, že Apple letos představí tři nové iPhony

Z několika vteřin trvajícího záznamu si nelze nevšimnout nového designu, který tvoří skleněná zadní strana a kovový rámeček obepínající boky zařízení. Použití skleněného zadního krytu se s nejvyšší pravděpodobností projeví v integraci funkce pro bezdrátové nabíjení. Zmínit si také zaslouží tloušťka smartphonu, která podle zdroje činí 7,1 milimetru.

Co se týče hardwarové výbavy, ta by měla zahrnovat OLED displej, čipset A11, 3GB operační paměť a čelní kamerku s podporou rozšířené reality. Více světla kolem jednoho z nejočekávanějších smartphonů letošního roku vnese vývojářská konference WWDC, kde dojde k odhalení operačního systému iOS 11, který bude připraven právě pro nové smartphony s logem Applu.

Nové fotografie dokazují, že Apple letos představí tři nové iPhony

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button