Novinky

Hromadné předplatné Apple One je konečně dostupné také u nás. Poradíme vám, jak jej zakoupit a aktivovat

Představení služby Apple One jsme se dočkali při zářijové Apple Keynote, od které už uběhla nějaká doba a Den D konečně dorazil. Včera společnost Apple tuto službu oficiálně vydala, tudíž si ji každý z nás může pořídit. Dnes se podíváme na podrobnější návod, který vysvětluje co to vlastně Apple One je, a jak si toto předplatné zakoupit. 

O konceptu služby, která by spojovala několik předplatných dohromady se spekulovalo už delší dobu. Kalifornský gigant při zářijové Apple keynote tuto službu oficiálně představil. Předplatné Apple One spojuje Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade a úložiště iCloud. K dispozici jsou dva tarify, Individuální a Rodinný. Tarify se liší pouze velikostí nabízeného úložiště na iCloudu, přičemž Individuální disponuje 50GB a Rodinný 200GB. Individuální tarif stojí 285 Kč měsíčně a Rodinný 389 Kč měsíčně. Apple nabízí také tarif Premier, který na tuzemském trhu bohužel není dostupný.

Zdroj: Apple

Pokud jste se pro zakoupení služby Apple One rozhodli, v následujících pár krocích se dozvíte, jak tuto službu jednoduše aktivovat. Apple na své webové stránce uvádí, že pokud nějakou ze všech služeb máte poprvé, budete mít na danou službu bezplatné měsíční zkušební období. Nyní se přesuneme na postup zakoupení:

 1. Přejděte do aplikace Nastavení 
 2. Klikněte na své jméno na vrchní straně obrazovky
 3. Poté klikněte na Předplatná
 4. Měli byste vidět Apple One
 5. Po kliknutí na něj si můžete vybrat jednotlivé tarify

A máte hotovo, nyní máte možnost se stát oficiálním předplatitelem služby Apple One a můžete na maximum využívat všechny nabízené služby. Pokud jste si ještě Apple One nezakoupili, máte v plánu si jej koupit? Dejte nám vědět v diskuzi.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

8 Komentáře

 1. Nevím co ostatní ale já to nemohu zaktivovat. Prostě to nemám v nabídce. Manželka to vidí ale to máme už rodinný účet. Spojeny Apple Music i iCloud úložiště. Mám sice iOS 14.2 GM ale to by podle mne neměl být problém. Ještě někdo nebo to všichni mate možnost si ten balíček zaktivovat?

  1. Hezký den,
   nemáte náhodou předplacený iCloud s kapacitou 2 TB? To je totiž často důvodem, proč se uživatelům nezobrazuje možnost aktivace Apple One.

   1. To sice mám ale všude čtu, že by to nemělo vadit. V rámci balíčku je nějaký základ s tím, že se údajně dá dokoupit další úložiště. Proto tomu nerozumím.

 2. Tak já to aktivoval a vzápětí dnes zrušil.
  V podstatě k ničemu. Apple Music je fajn, iCloud je fajn, ale Apple TV+ je na nic – nemá žádný obsah a Apple Arcade to samé opět bez smysluplného obsahu.
  Takže jsem to zrušil a mám opět Music a iCloud za 174,- místo 285 s dvěmi nepoužitelnými službami navíc.

 3. Já jsem si spočítal, vzhledem k tomu, že mám family Apple Music a 2TB iCloud tak pokud bych si to zaktivoval tak bych to měl za par korun levněji ale k tomu další dvě služby na víc. Ale nechápu proč se mi to stále neobjevuje. Na netu nemůžu nikdy najít nikoho, kterému by to nešlo a na stránkách Apple není nikde zmínka proč by to nemělo jít.

  1. Dobrý den,
   zatím to vypadá, že možnost aktivace Apple One se zobrazuje pouze uživatelům, kteří mají mají předplacený iCloud s kapacitou nižší než 2 TB.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button