Novinky

Práce, zábava, ale také chytrá pomoc v domácnosti. Jak využít potenciálu iPadu naplno?

O všestranném využití iPadů ví v současnosti téměř každý, ale přesto málokdo dokáže využít jejich potenciál. Ten opravdu není jen o prohlížení sociálních sítí a hraní her. Díky několika vychytávkám si z něj vytvoříte plnohodnotný pracovní nástroj, středobod vašeho kreativního vesmíru, ale také inteligentní centrum domácnosti.

Větší než iPhone, praktičtější než MacBook.

Je pravdou, že většinu úkonů, na které můžete iPad, využít, hravě zvládne také MacBook. Proč byste měli investovat do dalšího zařízení? Jednou z největších výhod je jeho snadná přenosnost, díky které ho hravě sbalíte na jakoukoli cestu bez ohledu na to, zda směřujete za prací nebo si jen jedete odpočinout k moři s rodinou. Aby toho s vámi procestoval co nejvíce, jeho nedílným doplňkem by se měl být kvalitní obal na iPad. Ten dokáže tablet spolehlivě ochránit před poškrábáním či při neočekávaných pádech.

foto: pexels.com

Jak využít jeho potenciál naplno?

Oproti MacBooku má ale iPad také další výhody. Díky možnosti vložení SIM karty se bez problémů připojíte na internet odkudkoli, a tak jej můžete využívat pro práci či zábavu po celém světě. Už vás nezaskočí neplánované online setkání s klienty nebo obchodními partnery, ani křičící děti na zadním sedadle, které touží vidět své oblíbené video na Youtube.

Vychytávky, mezi něž patří například i Apple Pencil, považujeme za další možnost, jak svou práci na iPadu povýšit na novou úroveň. Tato elektronická tužka dokáže citlivěji vystihnout detaily při kreslení, tvorbě grafiky a úpravě fotografií, ale zjednoduší vám například také tvorbu myšlenkových map či práci s různými dalšími aplikacemi. Věřte, že vymoženost digitální kresby ocení také vaše ratolesti, když s sebou nebudete muset všude vláčet papíry a tužky, abyste je v případě potřeby na chvíli zabavili.

foto: pexels.com

Pokud čas strávený na tabletu věnujete také úpravě dokumentů, psaní poznámek a zpráv nebo práci se sociálními sítěmi, zvažte koupi praktické klávesnice na iPad. Uvidíte, že se potom každý úkon stane hračkou a vy budete rychlejší. Navíc, klávesnici jednoduše spojíte s pouzdrem, a tak získáte plnohodnotnou ochranu vašeho iPadu.

Inteligentní centrum vaší domácnosti

Smart domácnost je dnes často skloňovaným pojmem. S přibývajícím počtem inteligentních spotřebičů a jiných chytrých prvků vhodných do jakéhokoli příbytku se naskýtá otázka, jak mít vše pod palcem v rámci jednoho zařízení? Právě s tím vám pomůže iPad, do kterého bez problémů nainstalujete všemožné aplikace pro ovládání spotřebičů, topení, klimatizace, žaluzií či vypínačů.

foto: pexels.com

Větší displej zajistí větší přehlednost, což ocení i ti starší. A když chcete povýšit správu domácnosti na zcela novou úroveň, připevněte si stojan na tablet na zeď, kde bude k dispozici pro všechny členy domácnosti.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button