Novinky

Poradíme vám, jak získat limitované Memoji s tématikou WWDC 2021

Pokud zařízení od Applu používáte už delší dobu, určitě vám neuniklo, že Apple je poměrně hodně zaměřený na smajlíky, neboli emoji. Budou tomu už tři roky, kdy Apple představil smajlíky, které si dokonce můžete přizpůsobit obrazu svému. Nazývají je Memoji. Jde o obličej, který si drtivá většina uživatelů vytváří dle vlastní podoby, nebo své alter ego. Můžete je posílat jako samolepky v iMessage, fotit se s Memoji místo vašeho obličeje, nebo dokonce natočit video, ve kterém mluvíte a přes obličej je právě váš Memoji. S příchodem WWDC 2021 Apple vytvořil limitované speciální Memoji a další samolepky pro iMessage. Dnes vám ukážu, jak je můžete i vy dostat do svého iPhonu a posílat je tak svým přátelům.

Jak získat limitované Memoji?

Stačí, když na svém iPhonu nebo iPadu půjdete do App Storu, kde najdete aplikace Apple Developer. Pokud si tento návod čtete na dotyčném zařízení, stačí kliknout na odkaz, který vás přesměruje přímo do Apple Storu na požadovanou aplikaci. 

Zdroj: CeskyMac.cz (autor: Dominik Ulč)

Aplikace se nainstaluje, stačí, když jí jednou otevřete a opět zavřete. Poté půjdete do Zpráv, otevřete jakoukoli konverzaci a v liště s aplikacemi již uvidíte ikonu Apple Developer, která připomíná ikonu AppStoru. Teď už jen stačí na ikonu Apple Developer kliknout a voilà, máte limitované Memoji s tématikou letošní WWDC. Najdete zde šest Memoji a jedenáct tématických samolepek.

Zdroj: CeskyMac.cz (autor: Dominik Ulč)

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button