Novinky

Populární aplikace pro lyžování a snowboarding získala podporu pro akční tlačítko na Apple Watch Ultra

Oblíbená aplikace pro lyžování a snowboarding, Slopes o víkendu přidala podporu pro Akční tlačítko na Apple Watch Ultra. Tlačítko lze naprogramovat tak, aby spustilo trénink pomocí aplikace, což urychlí hledání klasické aktivity lyžování nebo snowboardingu. Čerstvá aktualizace přidává užitečnou funkci, díky níž hodinky v závislosti na poloze poznají, v jakém středisku se aktuálně nacházíte. V současné době je velmi málo aplikací třetích stran, které podporují akční tlačítko jako třeba populární Strava, která stále na svou aktualizaci čeká. Aplikace a funkce lze sice spouštět pomocí zkratek, ale pro uživatele je určitě pohodlnější, když vývojáři tuto funkci zpřístupní do svých aplikací.

Akční tlačítko lze přizpůsobit prostřednictvím aplikace Nastavení na ‌Apple Watch Ultra‌. Podporuje několik nativních funkcí ve watchOS, jako je spuštění aktivity, stopky, bod cesty, potápění, svítilnu a spouštění zkratek. Podpora ze strany aplikací třetích stran je tedy vítaným vylepšením, které ocení všichni majitelé Apple Watch Ultra.

Aplikace Slopes je k dispozici zdarma v App Store , ale k odemknutí všech funkcí je vyžadováno po třídenní zkušební verzi zaplatit roční předplatné. Aplikace také nabízí podporu pro zobrazování v Dynamic Island na iPhonech 14 Pro, Live Activity na zamčené obrazovce, widgety a další funkce.

Zdroj
MacRumors

Patrik Sláma

Obyčejný chlap, co má rád moderní technologie, komiksy, elektronickou hudbu, cestování, přírodu a zvířata.

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button