Novinky

Podívejte se na „hřbitov“ Google služeb, aplikací a hardwaru. Ukončených produktů je více než 150

Už je to skoro tradice. Google s velkým nadšením představí nějakou novou službu, kterou za pár let v lepším případě přejmenuje a v horším případě úplně ukončí. Příkladem za všechny je například sociální síť Google TalkGoogle+, Google News & Weather, nebo emailový klient Inbox. Služeb je ale podstatně více. Na internetu jsem narazil na velice zajímavou stránku, která se jmenuje killedbygoogle.com. Jak už název napovídá, naleznete zde veškeré služby, které Google představil a po nějaké době je ukončil.

Pod každým projektem je také pro zajímavost pár řádků, ve kterých se dozvíte, o co vlastně šlo a od kdy do kdy projekt existoval.

Seznamy si můžete filtrovat a nechat si tak zobrazit pouze služby, aplikace, nebo hardware, jako jsou třeba referenční telefony Google Nexus (nyní Google Pixel), Google Glass či Projekt Ara. Pokud byste na webu narazili na nějaký produkt, který chybí, tak můžete kontaktovat autory a ti jej doplní. Celý projekt je totiž Open Source. Pokud byste chtěli mít aktuální informace o službách, které Google ukončí (a že jich určitě ještě pár bude), tak můžete web sledovat také na Twitteru.

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close