AktualityNovinky

Podívejte se, jak se Moscone Centre připravuje na WWDC 2015

Pouze pár dní zbývá do odstartování konference WWDC 2015, kde Apple představí své další novinky. Celá akce se odehraje v Moscone Centre, kde aktuálně probíhají přípravy na letní svátek všech jablečných fanoušků. Během včerejšího dne již zdejší pracovníci stačili vyvěsit logo společností, které zdobí venkovní část budovy.

image1

Další dekorace se instalují v interiérech, nicméně ty jsou z pochopitelných důvodů utajeny před zraky nepovolaných osob. Letošní ročník má být opět svázán s další verzí operačního systému iOS a OS X, které nabídnout lepší stabilitu a výkon na starších zařízeních. Podle neoficiálních zdrojů se údajně dočkáme i překvapení v podobě nové Apple TV.

wwdcbanner-800x600

Velká pozornost bude směřována k přepracované verzi aplikace iTunes Radio, o kterém jsme vás informovali před několika dny a nové službě pro streamování hudebního obsahu. Do té Apple vkládá nemalé naděje a proto lze očekávat, že během konference se dočká výrazné prezentace. Stejně jako v minulých letech bude pro majitele produktů Apple připraven živý přenos, který lze sledovat na této adrese. Po skončení zahajovací Keynote se můžete těšit na souhrný článek, kde vám přehledně naservírujeme všechny představené novinky. Nezapomeňte nás proto sledovat.

applelogo2015wwdc

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button