AktualityNovinky

Podívejte se, jak bude vypadat třináctipalcový iPad Pro

Spekulací o třináctipalcovém iPadu Pro je již tolik, že není pochyb o jeho uvedení, které má proběhnout ještě v letošním roce. Dosavadní úniky hovoří o zařízení, které bude sloužit především pro náročnější práci v oblasti grafiky. S tím má souviset i příslušenství v podobě stylusu pro přesné polohování a citlivého rozpoznávání úrovní tlaku. Velkou neznámou však zůstává vzhled, který se pokusili rozklíčovat borci @OnLeaks a uSwitch.

uswitchPublikované 3D modely vycházejí ze schémat, které Apple poskytl výrobcům třetích stran. Podle všeho se můžeme těšit na kvarteto hlasitých reproduktorů. Celkové rozměry mají činit 305,7 x 222,8 x 7,2 milimetru. To dává tušit, že se skutečně nebude jednat o kompaktní zařízení určené na časté přenášení. Jeho revírem se zřejmě stanou kanceláře a obývací pokoje. Další spekulace naznačují, že Apple bude s iPadem Pro souběžně nabízet speciální kryt s displejem, jehož využití si zatím nedokážeme příliš dobře představit.

Zákulisní informace avizují oficiální odhalení již tuto středu, nicméně v naší redakci si myslíme, že se tak stane až o několik týdnů později na samostatné akci.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button