Okénko do minulosti

Podívejte se infografiku, ve které jsou veškeré produkty, co kdy Apple představil

Na sociální síti Reddit se objevila zajímavá infografika, která znázorňuje každý produkt, co kdy společnost Apple představila.

V grafice tak najdeme produkty až z roku 1976, kdy Apple představil dnes již legendární počítač Apple I. Pokud po časové ose půjdete dále, můžete se podívat, jaký konkrétní produkt byl v jakém roce představen. To je nejen zajímavé, ale v některých případech i užitečné.

Grafika je rozdělena do několika barev, přičemž červeně znázorněné produkty jsou počítače, oranžové jsou příslušenství k počítači, modré jsou iPhony, žluté iPady, zelené jsou hudební přehrávače iPod či jiné, s muzikou spojené příslušenství. Šedé jsou poté servery a fialové jsou produkty, které se zařadily do ostatních.

 

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Jeden komentář

  1. Mezi výrobky chybí Duo Dock. Vtáhl do sebe malý powerbook a proměnil ho na plnohodnotný stolní počítač se všemi standardními porty a podporou pro CRT displej. Duo Dock nabízel disketovou jednotku, dva rozšiřující sloty NuBus, mezipaměti, slot pro grafiku a prostor pro druhý pevný disk. Tedy pokud mě moje paměť neklame. -:)))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close