AktualityNovinky

Počítačové myši podepsané Jobsem a Wozniakem se prodaly za 3 900 dolarů

Pokud uvažujete o nové myši pro váš Mac, máme pro vás nabídku. Nyní si můžete koupit dvě obyčejné myši od Applu za 3900 dolarů. Zaplatit za jednu myš v přepočtu asi 50 000 korun nezní zrovna jako lákavá nabídka. K této ceně je ale nutno přidat informaci, že jedna z nich je podepsaná Stevem Wozniakem a druhá Stevem Jobsem. Navíc stále v originálním balení. Prodávající u popisu aukce vysvětluje, jak podpisy získal. Wozniakovo “Woz” získal údajně celkem snadno přes Wozovy webové stránky. S Jobsem byla ovšem horší pořízená.

JobsWoz

Autogram zakladatele Applu získal osobně v roce 2004 na blíže neurčené události Applu v Columbusu, stát Ohio. “Stál jsem dva dny a dvě noci před hotelem abych získat podpis Steva Jobse.” Popisuje uživatel Ebay s přezdívkou kidsmom1253 a dále dodává “Byl to moc milý chlapík, byl ale také dost zdrženlivý, vůbec se nechoval jako ostatní celebrity, když dávají autogramy. Když skončil s podepisováním, nasedl do levného taxíku a odjel z hotelu”. 

V této chvíli, několik dní po zveřejnění aukce jsou už dvě bílé myši prodané. Jak se tedy dalo čekat, za kousek levného hardwaru podepsaný otci Applu jsou lidé schopni zaplatit téměř cokoliv.


Zdroj

 

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button