Novinky

Oslavte s Godeal24 svátek nezadaných a pořiďte si Microsoft Office pro Mac s 86% slevou!

Pokud patříte mezi uživatele Macu, dříve či později zjistíte, že ačkoli Apple nabízí vlastní kancelářský balík iWork, bez Microsoft Office se stejně neobejdete. Stručně řečeno, MS Office je globálně uznávaný standard kancelářských nástrojů napříč všemi nejpožívanějšími platformami. V rámci blížícího se svátku nezadaných, který každoročně připadá na termín 11. listopadu, si můžete Microsoft Office Home & Business 2021 pro Mac pořídit s 86% slevou! Tato jedinečná nabídka je součástí další slevové akce internetového obchodu Godeal24, který se zaměřuje na prodej softwaru a licenčních klíčů.

Office Home & Business 2021 pro Mac obsahuje všechny důležité nástroje jako je Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Teams, OneNote a Outlook. Díky těmto programům můžete vytvářet působivé dokumenty, zpracovávat tabulky, tvořit efektní prezentace či spravovat elektronickou poštu.

Akce věnovaná Dni nezadaných na Godeal24 potrvá od 11.11 do 14.11. Během této doby si budete moci zakoupit originální a zcela bezpečné licence za doslova zlomek běžných cen. Ať už tedy patříte mezi podnikatele či studenty, nyní máte jedinečnou příležitost pořídit Microsoft Office a další software s výraznou slevou. Například Microsoft Office Home & Business 2021 pro Mac může být váš za pouhých 36,66 Eur a v případě MS Office pro Windows dokonce za 25,11 Eur.

Nejvýhodnější nabídka

Více licencí za výhodnější cenu

Výhodné balíčky, ušetři až 62 % (slevový kód “GG62”)

Až 50 % sleva na další produkty Microsoft (slevový kód “GG50”)

Licence klidně pro celou firmu

Další nástroje za skvělé ceny

Na Godeal24 můžete pravidelně ušetřit spousty peněz díky slevám a nejrůznějším prodejním akcím. Hlavním prodejním artiklem jsou licenční klíče na produkty z dílny společnosti Microsoft, ale najdete zde také spousty jiných programů a nástrojů za ty nejlepší ceny na internetu. Godeal24 si dlouhodobě zakládá na tom, aby nakupování bylo co nejsnazší a zákazník nemusel nikdy na nic čekat. To v praxi znamená, že jakmile dojde k řádnému zaplacení objednávky, licenční klíče jsou okamžitě odeslány na e-mail zákazníka. Spolehlivost obchodu podtrhuje hodnocení na platformě TrustPilot, kde si Godeal24 dlouhodobě drží 98% spokojenost. Všichni zákazníci mají navíc nárok na zákaznickou podporu, která je dostupná 24/7 prostřednictvím e-mailu na adrese: service(zavináč)godeal24.com

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button