Novinky

Online prohlídka expozice patentů

The Smithsonian museum ve Washingtonu zahájilo 11.5.2012 malou expozici pod názvem “The Patents and Trademarks of Steve Jobs: Art and Technology That Changed the World.” (Patenty a ochranné známky Steva Jobse: umění a technologie, které změnily svět). Expozice je věnována více než 300 patentům, které měl v držení Steve Jobs. Kolekce mapuje období od roku 1985 – první Macintosh až do roku 2010 – iPod.

Popis expozice v muzeu:

Zjistětě vše o dalekosáhlém dopadu podnikání Steve Jobse a inovací na náš každodenní život, a jak jeho patenty a ochranné známky odhalují důležitost duševního vlastnictví ve hře globálního trhu.

Expozice jako taková je pro jablečného fanouška velmi zajímavá a téměř nutností, ovšem valná většina z nich nebude mít to štěstí zhlédnout ji osobně, a právě těm jsou určeny následující snímky, které byly pořízeny na stejné výstavě pořádané v roce 2011. Dále též můžete shlédnout velmi malou online prohlídku expozice.

Video z expozice v The Smithsonian museum 2012

[youtube j3uEFuRqh9Q]

Marian Kadlec

grafik na volné noze, web designer - mariankadlec.cz, manžel, Martínkův tatínek, pošetilec posedlý minimalismem, pojitel bodů, skorobloger - blog.mariankadlec.cz, gastrosexuál, skorofrutarián, Apple user, think different

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button