AktualityiOSiPhoneNovinky

Olloclip představil nové objektivy pro iPhone 6 a 6 Plus

Výrobce populárního příslušenství Olloclip dnes představil novou generaci čoček určených pro iPhone 6 a 6 Plus. Doplňek kombinuje dvojnásobný teleobjektiv a zcela přepracovaný širokoúhlý objektiv. Své využití najde u fotografů, co rádi pořizují snímky krajin a přírody, přičemž druhá varianta nejvíce potěší milovníky selfie. Díky širokému ohnisku se na fotografii vejde daleko více osob a skvěle tak doplní čelní Face Time kamerku. Pokud vás Olloclip Active Lens zaujal, lze si ho předobjednat přímo na stránkách výrobce za částku 99,99 USD (zhruba 2 500 Kč).

olloclipactivelens-250x357

Varianta objektivu s optickým zoomem nabídne dvojnásobné přiblížení a lze s ním kromě jiného vytvářet fotografie s menší hloubkou ostrosti. Trend focení za pomoci chytrého telefonu je stále na vzestupu s čímž koresponduje široká nabídka fotografického přslušenství. Produkty od společnosti Olloclip se staly synonymem pro tento segment produktů a jen velmi těžko hledají rovnoprávnou konkurenci. Pro řadu uživatelů je focení s pomocí smartphonu daleko pohodlnější a příjemnější záležitostí než s objemnou zrcadlovkou. Dříve oblíbené kompaktní fotoaparáty nižší a střední třídy to nemají na trhu též jednoduché. Vlivem neustálého vývoje smartphony nabízí minimálně srovnatelnou obrazovou kvalitu a do budoucna lze očekávat další zlepšení ve všech měřitelných oblastech.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button