Novinky

Oficiální placená podpora pro Mac uživatele

Oficiální placená podpora pro Mac uživatele

Již to bude první rok co se objevil v Praze první oficiální support se specializací na výjezdy k zákazníkům – MacPodpora
logo-kontakt
Firma a její služby se primárně zaměřují na podporu uživatelů v Praze, už ovšem působí také v Brně a Ostravě. Dobrou zprávou je, že se chystají i do dalších měst jako je Plzeň, České Budějovice, Karlovy Vary a také Pardubice.

Její zakladatel Radoslav Bodeček založil podporu z důvodu, že tuto službu po příjezdu do Prahy potřeboval a nedokázal najít firmu, která by se tímto zabývala.

Pro významné a náročné zákazníky poskytují speciální službu, která se jmenuje VIP Mac Club.

Tento VIP Mac Club jak uvádí na svých stránkách není určen pro každého zákazníka. Firma nabízí, že účastí v tomto clubu získá zákazník 24 hodinovou podporu a zaručují výjezd technika do 6 hod od zavolání.

Další služby, které poskytují je komplexní servis všech MacBooků, iMaců. Jsou rovněž schopni opravit iPhone, iPad apod.  Ceny oprav jsou na Prahu velmi příjemné. Například výměnu rozbitého skla na iPad mini jsou jako jediní v Praze, schopni opravit za 4.000,- Kč vč. DPH! Školení poskytují za 950,- / hod a rozbitý iPhone display u 4S zvládnou opravit už za 3.200,- vč. DPH!

Nefunkční zažízení můžete po domluvě osobně přinést na adresu Prahe 5, Na Bělidle 3

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button