Novinky

První videa uživatelů ukazují nové barevné varianty iPhonu 12 a iPhonu 12 Pro. Co na ně říkáte?

I přesto, že se modely iPhonu 12 dostanou veřejnosti do rukou oficiálně až v pátek, objevují se na internetu první videa od novinářů a dalších osob, kteří iPhone tradičně dostávají dříve. Prostřednictvím několika uživatelů jsme se dočkali prezentace několika barev a modelů. Dvě nejnovější videa ukazují iPhone 12 v nové modré variantě, a iPhone 12 Pro v grafitovém provedení. 

První video se zaměřuje na iPhone 12 Pro vyrobený z nerezové oceli. Na videu tento telefon můžeme vidět v grafitovém provedení, které se tento rok na výrobní lince Applu objevilo. Na videu také můžeme vidět nové papírové krytí obrazovky, které nahradilo tradiční plastové. Video bylo původně sdíleno uživatelem Duan Rui na Twitteru.

YouTube verze sdílena uživatelem Ben Geskin: 

Mezitím v dalším videu jsme se dočkali prvního živého pohledu na iPhone 12 v modré barvě. Video ukazuje hliníkové strany zařízení a zároveň i tenčí a menší krabičku, která svou velikost změnila díky odstranění sluchátek EarPods a nabíjecího adaptéru. 

YouTube verze sdílena uživatelem Ben Geskin:

První modely iPhonu 12 dorazí zákazníkům, kteří si novinku předobjednali, nejdříve v pátek. Tyto videa nejspíše pochází od zaměstnanců obchodů, jež Apple produkty přeprodávají, nebo od dalších lidí, kteří mají k novým produktům dřívější přístup. Co si myslíte o nových barvách iPhonů, líbí se vám? Budete si nějaký nový model iPhonu 12 kupovat? Dejte nám vědět v diskuzi. 

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button