Novinky

NVIDIA Shield TV je opět v nabídce za zajímavou cenu

Společnost NVIDIA po úspěšné Black Friday slevové akci týkající se Shield TV opět zlevňuje svoje multimediální centrum. Zařízení NVIDIA Shield TV umožňuje přehrávat obsah ve 4K rozlišení s technologií HDR, ale slouží také jako konzole pro cloudové hraní se službou GeForce NOW. Příjemným benefitem jsou pravidelné aktualizace integrovaného systému Android a celková technická podpora ze strany výrobce.

Produkt je dostupný za akční cenu od 10. do 25. prosince 2018, respektive do vyprodání zásob, ve dvou variantách na Alza.cz. V obou případech zákazník ušetří až 1 200 Kč.

NVIDIA Shield TV s dálkovým ovládáním a gamepadem je ve speciální nabídce za 4 999 Kč s DPH v České republice a 193,90 euro s DPH na Slovensku. NVIDIA Shield TV s dálkovým ovládáním je ve speciální nabídce za 3 999 Kč s DPH v České republice a 154,90 euro s DPH na Slovensku.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button