Novinky

Nový hashtag na Twitteru napovídá, že bychom se představení nových Apple produktů mohli dočkat ještě v září

Tento týden by měl být ve znamení Applu. Existuje několik spekulací a domněnek, o tom, že by se tento týden mělo stát několik zásadních věcí. Několik spekulací mluví o tom, že by tento týden měl být představen nový model iPadu a nové Apple Watch Series 6. Další predikce se liší a tvrdí, že bychom se tento týden měli dozvědět více informací o Keynote. Na kterém by Apple měl představit několik nových zařízení.  

Na Twitteru se objevil nový hashtag #AppleEvent, který by mohl napovídat, že by se Apple Keynote mohl brzy konat. Analytička Jane Manchun Wong provozuje stránku, která ukazuje podrobné informace o všech hashtagech na Twitteru. Tento nástroj tvrdí, že hashtag „AppleEvent2020“ lze použít ode dneška do 28. září. 

Mark Gurman před pár dny oznámil, že si myslí, že Apple tento týden zveřejní datum konání velmi očekávaného Keynote. Na kterém bychom se mohli dočkat nových Apple Watch Series 6, nového iPhonu 12, nové Apple TV, AirTags a upřesnění data vydání operačních systémů iOS 14 a watchOS 7. 

Známý Apple leaker Jon Prosser včera naznačil, že by Apple tento týden mohl představit nový iPad a nové Apple Watch Series 6. Prosser poté dodal, že Apple má na 8.9 na 15:00 naplánované představení nových Apple Watch a nového iPadu. I přesto, že tato hodina už odbila a žádná tisková zpráva se neobjevila, nesmíme ztrácet naději. 

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button