AktualityNovinky

Novou Apple TV půjde ovládat s pomocí hodinek Watch

Spekulace ohledně nové Apple TV nabírají na obrátkách a my si tak můžeme udělat opět ucelenější představu, co nová generace malé krabičky nabídne. Kromě dříve zmíněných úniků o novém designu a ovladači s dotykovou plochou se objevily další zvěsti o propojení s hodinkami Apple Watch. Podle zákulisních informací dojde k představení aplikace pro navigaci v uživatelském rozhraní a propojení s hlasovou asistentkou Siri.

13188306885_44ab3ac734_b

Další příjemnou zprávou je vstřícnější přístup k vývojářům, kteří budou moci vyvíjet vlastní aplikace pro novou Apple TV. Velký otazník však visí nad hardwarem. Některé zdroje uvádí přítomnost čipsetu Apple A8, což se jeví jako jedna z uvěřitelných variant. Do odhalení zbývá už pouze několik týdnů a proto lze očekávat narůstající počet uniklých dat a „zaručeně pravých informací” od zdrojů blízkých výrobci.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button