Novinky

Novoroční výprodej na Godeal24 je tady: originální licence Windows či Microsoft Office za nejlepší ceny na trhu

Po Vánocích tradičně nastává čas výprodejových akcí, k nimž se připojuje také internetových obchod Godeal24, který si pro zákazníky připravil novoroční akci, v níž lze pořídit vybraný software za ty nejlepší ceny na trhu. K dispozici jsou oficiální licence na Windows či kancelářské balíky Microsoft Office. Godeal24 si tradičně zakládá na tom, že všechny softwarové klíče jsou originální a nejde tedy o šedý prodej jako v případě jiných, podobně zaměřených prodejců. Kupující navíc dostávají nepřetržitou a specializovanou podporu, která je připravena řešit jakékoliv problémy či dotazy.

V novoročním výprodeji si můžete pořídit například licenci Windows 10 Pro za pouhých 7,25 Eur, respektive 6,12 Eur při zakoupení dvou klíčů. Ušetřit můžete také na Microsoft Office  2021 Pro, za který zaplatíte pouze 24,25 Eur. Při nákupu více licencí lze oblíbený kancelářský balík získat za těžko odolatelných 13,05 Eur.

Nejžádanější produkty

Microsoft Office pro Mac

Licence Windows 10 Pro od 6,12 Eur

62 % sleva na balíčky (slevový kód: MAC62)

Až 50% sleva na další Windows licence (slevový kód: MAC50)

Godeal24 se může pochlubit rozsáhlým katalogem 100% funkčních a legálních digitálních licencí. Tento software můžete navíc získat s až 80% slevou. Kromě Windows či Microsoft Office si můžete zakoupit také další software a praktické nástroje, jako je například IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a mnoho dalších.

V Godeal24 si zakládají na tom, aby zkušenost kupujících byla co nejlepší, což se odráží také na hodnocení a pozitivních recenzí na serveru TrustPilot, kde má společnost 98% hodnocení. To je dáno nejen lákavými cenami, ale také zákaznickým servisem a mnoha výhodami, které obchod nabízí. Kromě snadného nákupu a prakticky okamžitého doručení má každý zákazník nárok na profesionální technickou podporu, která je dostupná prostřednictvím e-mailu: service(zavináč)godeal24.com

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button