AktualityNovinky

Nové fotografie ukazují kompletní přední panel iPhonu 6s

Série nově uniklých fotografií očekávaného iPhonu 6s nám ukazuje jeho už téměř kompletní podobu. Tedy alespoň podobu předního panelu. Navíc můžeme opět potvrdit potvrzené a to konkrétně příchod Force Touch displeje. Únik, o který se postarala čínská firma GeekBar nám z obou stran ukazuje přední panel telefonu včetně displeje. To je důležitá informace, protože zhruba před týdnem, nám uniklá fotografie taktéž ukázala přední kryt telefonu, ovšem bez displeje.

Jak se ale u modelu vylepšeného písmenem “s” dalo očekávat, tvar předního krytu je identický se současnou generací iPhonu 6. Na stejném místě také zůstává mikrofon a přední kamera. Displej by měl mít taktéž stejné parametry, jak už ale bylo zmíněno, oproti minulé generaci přibude funkce rozeznání síly stisku. Podle dalších informací by měla proběhnout lehká změna proporcí. iPhone 6s totiž údajně ztloustne o 0,2mm. Místo současných 6,9mm by tak měl na tloušťku měřit 7,1mm.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button