Novinky

Nové baterie do iPhonu 9 bude dodávat LG

Ještě nebyl představen ani iPhone 8 (iPhone 7s/iPhone Pro?) a už se objevují zprávy o nadcházejícím jablečném modelu, který bude představen až v roce 2018. Ten má podle informací přijít s novým typem baterie ve tvaru písmene L. O bateriích typu L jsme vás již v minulosti informovali, zprávy ale tehdy hovořily o nasazení do letošního iPhonu 8. Jestli se tak stane ale zatím není vůbec jasné. Co ale vypadá nadějněji je to, že výhradním dodavatelem akumulátorů pro iPhone 9 se s největší pravděpodobností stane LG Chem, které už nyní investuje nemalé prostředky do specializovaných výrobních linek. První kusy mají spatřit světlo světa už na začátku příštího roku.

Apple od prvního iPhonu používal pouze obdélníkové lithium-iontové baterie. Nový tvar mu však umožní efektivněji zaplnit prostor v útrobách iPhonu, který následně přinese významný benefit ve formě navýšení kapacity baterie. Optimalizovaný bateriový modul navíc zvýší i rychlost samotného nabíjení. Došlo by tak k výraznému zlepšení dvou nejslabších vlastností iPhonu, což by jistě uvítal nejeden uživatel.

10 věcí, které jsou díky iPhonu minulostí

 

Štítky

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close