Novinky

Nové Airpods Max nebo základní Airpods za lidovou cenu? Dle analytiků nejdříve za 2 roky

Vlastníte základní Airpods, Airpods Pro nebo nejvyšší model Airpods Max? Ať už máte doma kteroukoli z variant, dáte mi jistě za pravdu, že se nejedná o příslušenství za zrovna lidovou cenu. A to se prý Apple chystá na přelomu let 2024 a 2025 změnit, alespoň dle informací od analytika Ming-Chi Kuo.

Ten tvrdí, že následující generace základních Airpods by se mohla s cenou dostat na prozatím nejnižší cenovku za jablečná sluchátka, konkrétně 99 dolarů. Je to již druhá zmínka o plánovaných “levných” sluchátkách z dílny Applu, poprvé podobnou zprávu vypustil před několika týdny jiný zdroj, konkrétně analytik Jeff Pu. Současné nejlevnější Airpody se na americkém trhu prodávají za 129 dolarů.

Zdroj: CeskyMac.cz (autor: Dominik Ulč)

Zhruba ve stejnou dobu bychom se měli dočkat nástupce naopak nejdražších Airpods Max, jejich první, prozatím stále aktuální generace je na trhu již od prosince 2020. K těm prozatím nemáme více informací. Dá se však předpokládat, že by mohla disponovat novinkami jako nabíjení skrze USB-C, lepší (adaptivní) potlačení hluku, jako je tomu u nových Airpods Pro, delší výdrží baterie, vylepšeným čipem U1 pro přesnější vyhledávání skrze aplikaci Find My a dalšími.

Používáte některou z verzí Airpods? Jaké novinky byste si přáli od nových generací?

Adam Halamka

Rád používá Apple produkty, ale zajímá se i o technologie a gadgety obecně, jeho největší vášní jsou sluchátka všech kategorií a Star Wars, miluje psy, zbožňuje cestování po celém světě, dokáže ocenit kvalitní hudbu, kterou následně prezentuje v klubech jako dj.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button