Novinky

Noční můra servisních techniků: jak vypadají vnitřnosti AirPods Max?

Není tomu ani dva týdny, co Apple představil svá nejnovější, největší a také nejdražší sluchátka, které kdy vyrobil – AirPods Max. Servisní technici ze známého webu iFixit nelenili a nejnovější produkt z dílny kalifornského výrobce rozebrali. A aby těch „nej” nebylo málo, AirPods Max jsou podle expertů z iFixit vůbec nejhůře rozebíratelná sluchátka, se kterými se doposud setkali.

Apple představil AirPods Max: luxusní sluchátka přes uši s aktivním potlačením hluku

AirPods Max nabízejí dvojici 40 mm dynamických budičů, stejný počet magneticky vyměnitelných náušníků, 9 mikrofonů (8 z nich pro aktivní potlačení hluku) nebo čip Apple H1, který je v obou sluchátkách. iFixit podrobil AirPods Max rentgenu, který odhalil dvoučlánkovou baterii, která ale podle servisních techniků takřka nevyměnitelná. Přesto, že reproduktory jsou k tělu AirPods Max upevněny čtveřici šroubků, pro lepší soudržnost přidal Apple také lepidlo. Sluchátka se tak musejí nejdříve zahřát aby šla vůbec otevřít.

Technici rozebrali zatím jen větší části AirPods Max. Na detailní rozbor jednotlivých částí, jako je například Bluetooth čip, audio zesilovač, akcelerometr nebo gyroskop se zaměří v příštím týdnu.

Zdroj
iFixit

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button