Novinky

Nic pro slabé povahy: Tento kryt přidá iPhonu na záda smartphone s Androidem

Od uvedení prvního iPhonu se výrobcům třetích stran otevřela příležitost, jak vydělat na doplňkovém příslušenství všeho druhu. Stačí se podívat na nabídku tuzemských prodejců, kteří nabízí bezpočet krytů a dalších doplňků. Zatímco většina produktů se odlišuje pouze barvou či mírně odlišným designovým zpracováním, čas od času se objeví skutečná rarita.

79d14af5bb512b3fdba221f7e7e5ff9e_original

Do této kategorie spadá projekt společnosti ESTI, která na serveru pro komunitní financování Kickstarter sbírá finance. Cílem je vybrat dostatek prostředků na rozjetí výroby speciálního obalu pro iPhone s název Eye. Za tímto poeticky znějícím označením se ukrývá myšlenka přilepit na záda iPhonu smartphone s operačním systémem Android.

Eyecase

Kryt disponuje 5” AMOLED displejem s Full HD rozlišením a funkcí Always On pro zobrazování důležitých informací při zamčeném stavu. V podstatě jde o samostatný smartphone, v jehož útrobách se nachází čipset Helio P20, 3GB operační paměť a slot na paměťové karty.

c63922ff9e7b1a87990de4d83317f721_original

Z další výbavy zaujme bezdrátové nabíjení, vlastní akumulátor s kapacitou 2800 mAh a NFC čip. Po nasazení krytu na iPhone dojde k propojení za pomoci Lightning rozhraní, což androidové části umožňuje využít hlavní fotoaparát iPhonu jako čelní selfie kamerku.

Další zajímavostí je dvojice slotů na SIM karty. Ve finále tedy uživatel získá prostor pro celkem tři různé SIM karty. Základní verze krytu ESTI Eye přijde na 95 dolarů. Za příplatek 34 dolarů bude k dispozici varianta s podporou LTE. Co se týče kompatibility, EYE bude k dispozici pro iPhone 6/s a 7 a to včetně “pluskových” variant s 5,5” displejem.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button