Novinky

Nic nepřijde nazmar: Tesla vyrábí ze zbytků kůže kryty pro iPhony

Společnost Tesla patří mezi lídra v oblasti vývoje a výroby elektromobilů, nicméně její portfolio zahrnuje spousty dalších produktů. Nově se nabídka rozrůstá o příslušenství pro iPhone 6s a iPhone 6s Plus v podobě kožených krytů. Jelikož se jedná o značkové doplňky, je třeba počítat s cenou, která odráží prestižnost americké značky. Za kryt pro iPhone 6/6s a iPhone 6/6s Plus zaplatíte jednotnou cenu 45 USD (přibližně 1100 CZK). Za příplatek 5 USD (zhruba 120 CZK) můžete mít variantu doplněnou o sloty pro kreditní karty.

Snímek obrazovky 2015-12-13 v 21.38.31

Další zajímavostí kožených krytů je ochrana proti RFID skimmingu, která zabraňuje přečtení dat z vložených kreditních karet. Kolekce Tesla Design Collection zahrnuje řadu dalších položek, mezi nimiž nechybí například kabelky, rukavice či cestovní tašky. Za vznikem originální řady produktů stojí snaha automobilky eliminovat odřezky z přebytečné kůže, která je použita na sedačky a další části interiéru.

Snímek obrazovky 2015-12-13 v 21.37.34V nabídce doplňků od společnosti Tesla naleznete kromě krytů pro iPhone i další produkty, kde nechybí kabelky či cestovní tašky

Tesla v letošním roce zaznamenala nebývalý růst. Elon Musk se nechal slyšet, že za uplynulých dvanáct měsíců se jeho firmě podařilo prodat kolem 50 000 vozů, což lze považovat za velice slušný výsledek. Elektromobily se těší stále větší popularitě a proto lze předpokládat, že rok 2016 bude pro Muskovo společnost ještě úspěšnějším.

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button