Novinky

Neodolatelná letní nabídka na URCDKey: licence Windows 10 a Microsoft Office za neuvěřitelně nízké ceny

Web URCDKey, který se zabývá online prodejem licencí pro software a hry za velmi výhodné ceny, si na letošní léto připravil lákavou nabídku. Díky ní je možné pořídit si například Windows 10 Pro za 10,39 €, kancelářský balík Office 2019 za 44,79 € nebo výhodný set obou těchto produktů za 52,79 € – možná to zní až neuvěřitelně, ale toto jsou obvyklé ceny na webu URCDKey. Pokud tedy potřebujete aktualizovat váš pracovní nebo domácí počítač, právě teď nastala ta správná chvíle.

Letní slevové šílenství na URCDKey

Speciální letní nabídku URCDKey naleznete na této stránce, kde lze vybírat z několika nejprodávanějších produktů z dílny Microsoftu. Po zadání promo kódu MAC20 navíc získáte 20% slevu. Získat tak můžete například:

20% slevový kód “MAC20

Licence pro Windows a Office stále patří mezi zdaleka nejprodávanější produkty na digitálním trhu. Zejména kvůli obezřetnosti v oblasti bezpečnosti, ochrany soukromí a plánovaném ukončení podpory pro Windows 7, je opatření si toho nejnovějšího softwaru od Microsoftu nezbytné. Pořízení licencí pro tyto produkty však rozhodně není levnou záležitostí. V případě URCDKey to ovšem tak úplně neplatí. Nabízí totiž přístup ke kvalitnímu softwaru za opravdu zajímavé ceny.

Na webu URCDKey naleznete kromě produktů od Microsoftu také další software v podobě herních titulů a dárkových karet, které lze uplatnit na nejrůznějších platformách. Naleznete zde také klíče, jenž lze uplatnit na Steamu, PlayStatition Store či Microsoft Store.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button