Novinky

Nenechte si ujít jarní akci na GoDeal24 a pořiďte si Office pro Mac se slevou 62 % či Windows 11 za pouhých 15 Eur

Plánujete si v dohledné době pořídit originální licenci Windows 11 a zároveň přitom významně ušetřit? Máme pro vás dobrou zprávu, internetový obchod GoDeal24 právě zahájil jarní slevovou akci, ve které nabízí oficiální licenci Windows 11 za pouhých 15,14 Eur a další software od Microsoft se slevou až 62 procent! Kromě lákavé nabídky můžete využít také profesionálního zákaznického servisu, který je připravený vyhovět všem zákazníkům ve kteroukoli denní dobu. Na GoDeal24 máte navíc záruku, že vždy dostanete originální licenční klíče, díky čemuž můžete čerpat všechny výhody spojené s konkrétními produkty.

Časově omezená nabídka!

Office 2021 pro MAC, 62 % sleva při zadání kódu: GG62

Až 62% sleva! Windows OS a MS Office (slevový kód: GG62)

>>> Prozkoumejte dalších nabídku cenově zvýhodněných balíčů <<<

Až 50 % sleva na Windows! slevový kód: GG50

>>> Další nabídku licencí Windos naleznete zde <<<

Vše co potřebujete ke studiu nebo práci (slevový kód: GG62)

Další užitečné nástroje pro váš počítač

Pokud v seznamu chybí váš oblíbený software, další nástroje naleznete zde.

Jak to, že GoDeal24 může nabízet licenční klíče za tak nízké ceny?

GoDeal24 prodává takzvané “second-hand“ licence, které vykupuje od společností a může je díky tomu nabídnout jednotlivcům. Na GoDeal24 historii každé nabízené licence, takže koncový zákazník má vždy jistotu, že může svůj zakoupený software používat bez jakýchkoli limitů.

Jelikož veškerý prodej probíhá výhradně online, prodejci nevznikají žádné logistické a další náklady, které by se jinak musely promítnout do koncové ceny. Ať už jde o licence Windows, kancelářských balíků Microsoft Office a jiného softwaru, ve všech případech se můžete spolehnout, že na GoDeal24 vždy dělají maximum, aby tyto produkty mohli nabídnout za co možná nejatraktivnější cenu. Na rozdíl od jiných, podobně zaměřených e-shopů, si u GoDeal24 můžete být jistí, že pokaždé dostanete přesně to, co jste si objednali. To znamená, že doživotní licence budou navždy vaše a s plnou podporou ze strany tvůrců softwaru.

Pokud máte jakékoli dotazy, využít můžete zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu na adrese: service(zavináč)godeal24.com .

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button