MacNovinky

Nejznámější opravna Apple zařízení rozprodává svoji vzácnou sbírku v aukci

Zřejmě nejznámější opravna Apple produktů s názvem Tekserve minulý měsíc oznámila, že téměř po třiceti letech zavře svoje dveře. Předtím, než se všichni hrnuli opravovat svá zařízení do originálních Apple storů, Tekserve byl jasná volba alespoň pro obyvatele New Yorku, kde se servis nachází. Právě hlavně díky originálním Apple storům a vysokým nákladům se Tekserve rozhodl zavřít.

úvodní a prvni

Nyní si ovšem Apple fanoušci i sběratelé mohou rozbít a vysypat svá prasátka, neboť Tekserve se rozhodlo uspořádat aukci, kde nabízí opravdu velmi vzácné historické kousky. Některé tyto předměty jsou dle znalců značně pod cenou a pro Apple sběratele mohou mít opravdu velkou hodnotu. Jako nejvzácnější z těchto předmětů jsou označovány například originální plakáty Think Different nebo třeba roztavený Macintosh, který přežil požár či iPod mini (ano opravdu iPod, nikoliv iPad).

2odstavec

Nejpůsobivější je pak samozřejmě také sbírka 35 Maců včetně první generace podepsané Stevem Wozniakem. Mezi dalšími věcmi v aukci jsou pak také třeba fotoaparáty, rádia nebo psací stroje. Aukce bude probíhat 23. srpna a věříme, že kousky sběratelé značně ocení.

pod treti

Zdroj

 

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button