Novinky

Na Apple TV+ brzy zamíří nový seriál s úžasnými příběhy

Remake série Stevena Spielberga z 80. let minulého století zamíří v březnu na Apple TV+

Apple si velmi dobře uvědomuje, že aby si udržel svou pozici na trhu, nevystačí si pouze s výrobou hardwaru. Stále důležitější roli v portfoliu kalifornské značky hrají služby v čele s Apple TV+. Aktuální nabídka pořadů je stále dost hubená, což je ostatně často terčem kritiky ze strany jejích uživatelů. Apple v tomto směru jede na plné obrátky a do produkce pumpuje ohromné množství prostředků. Další přírůstek v knihovně vlastních pořadů se objeví již 6. března a ponese název “Amazing Stories“ (Úžasné příběhy).

Amazing Stories bude několikadílná sci-fi série, která se po vzoru konkurenčního Black Mirror od Netflixu vždy zaměří na jiné téma. Jistou zárukou kvality je Steven Spielberg, který při produkci zaujal pozici výkonného producenta.

Apple začátkem letošního roku uvedl, že každá epizoda seriálu nás zavede do světa zázraků pohledem těch nejvynalézavějších filmařů, režisérů a spisovatelů současné doby. Mnohem jasnější kontury kolem “Amazing Stories“ však přinesla čerstvá upoutávka, kterou Apple vypustil v průběhu včerejšího večera.

Na jakékoli verdikty je pochopitelně brzo, ovšem již nyní je jisté, že rozhodně nepůjde o béčkovou záležitost. Těšit se tak můžeme na zajímavé obsazení a především poutavé příběhy hlavních hrdinů s nadlidskými schopnostmi.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close