Novinky

Na Apple TV+ brzy zamíří nový komediální seriál ze zákulisí herního studia

Není tomu tak dlouho, kdy Apple věnoval většinu své pozornosti vývoji nového hardwaru. S ubíhajícími roky a tržním vývojem se kalifornský gigant začal soustředit také na služby, které tvoří čím dál větší procento jeho příjmů. A je to právě streamovací služba Apple TV+, do níž Apple aktuálně pumpuje značné množství finančních prostředků.

Současná nabídka vlastního obsahu je celkem slabá, ovšem Apple pilně pracuje na jejím postupném rozšiřování. Již 7. února se výběr titulů rozroste o nový seriál “Mythic Quest: Raven’s Banquet“.

Mythic Quest: Raven’s Banquet bude komedie sledující tým herních vývojářů, kteří procházejí všemi nástrahami spojenými s tvorbou a uvedením nového titulu. Apple stihl do světa vypustit již první trailer, který láká na hlavní hrdiny seriálu a několik vtipných scének.

Jednu z hlavních rolí ztvární Rob McElhenney, kterého uvidíme v pozici kreativního ředitele. V dalším obsazení se objeví také F. Murray Abraham, Danny Pudi, Imani Hakim, Charlotte Nicdao, David Hornsby, Ashly Burch a Jessie Ennis.

Prví série bude mít 9 půlhodinových epizod a pokud se Mythic Quest: Raven’s Banquet mezi diváky uchytí, dost možná se dočkáme dalšího pokračování.

Apple TV+ stále není v pozici, kdy by mohlo přímo konkurovat zavedeným rivalům, jako je HBO GO nebo Netflix, nicméně je třeba si uvědomit jednu zásadní věc. Vybudování streamovací služby je běh na dlouhou trať, který krom obrovských investic potřebuje svůj čas.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close