NovinkyVidea

Kompletní shrnutí letošního ročníku MWC 2016 (video)

Včera skončil další ročník Mobile World Congress, který opět přinesl řadu zajímavých novinek. Přední výrobci mobilní elektroniky zde představili klíčové modely pro rok 2016. Kromě Samsungu a LG zde ukázaly vlajkové modely i ostatní společnosti. Na veletrhu jsme nevynechali ani menší výrobce mobilního příslušenství a začínající projekty. Z celé akce však bylo cítit, že pro společnosti je stále těžší přicházet s převratnými novinkami. Rozhodně se však nejedná o stagnaci v pravém slova smyslu. Mobilní segment se pouze dostal do období, kdy bude třeba opět nalézt správný směr, kudy se vydat. Uživatelé již přestávají slyšet na nesmyslnou honbu za tabulkovými parametry a místo toho svou pozornost soustředí na odlišené vlastnosti.

Na toto téma jsme se rozpovídali v dalším videu, které vzniklo ve spolupráci s partnerským webem SMARTmania.cz. Zároveň jsme prozradili, co nás nejvíce zaujalo a jaké v nás MWC 2016 zanechalo pocity.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close