AktualityiPhoneNovinky

Muž byl zatčen poté, co si ve vlaku dobíjel svůj iPhone

Londýnský umělec Robin Lee byl zatčen a obviněn z krádeže elektřiny, poté, co se pokusil dobít si svůj mobilní telefon z vlakové zásuvky. Pětačtyřicetiletý Lee ze severního Londýna byl zadržen policií minulý pátek. Strážník policie k němu přistoupil s upozorněním, že nelegálně využívá elektřinu. Když potom nešťastník přijel do své výstupní stanice, už tam na něj čekali další policisté, kteří Leeho zatkli. Podle zasahujícího strážníka jsou totiž zásuvky ve vlaku určeny pouze pro úklidový personál.

d7f743c83aa7de983e520b069b86ab84

V prohlášení vydaném mluvčím Britské přepravní policie stojí, že hlídka byla zavolána k londýnské stanici Camden Road kvůli případu muže, který jevil známky agresivity poté, co byl vyzván k vysvětlení, proč používá vlakovou zásuvku. Po vysvětlení celé situace byl ale po několika minutách propuštěn na svobodu. Údajný zločinec se k celému incidentu vyjádřil slovy, že k jeho zatčení nikdy nemělo dojit. Uvedl také, že policista, od kterého se snažil odejít ho nechtěl pustit a stále mu opakoval, že takto nelegálně využívat elektřinu je zločin.

Celý incident působí nanejvýš absurdně a k máme k němu snad jen jediné vysvětlení. Zasahující policista byl určitě zarytý fanoušek Androidu, mobilní telefon, který v tomto nedorozumění také sehrál svou roli byl totiž iPhone.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button