Novinky

Mophie snap+ multi-device travel charger: vychytaná cestovní nabíječka, se kterou nabijete až 4 zařízení

Pokud člověk vyráží mimo domov na více jak jeden den, jednou ze starostí je to, jak bude nabíjet svůj iPhone, Apple Watch a další gadgety, bez nichž se neobejde. Jednou z možností je použití tradičních nabíječek. A ruku na srdce, toto řešení není zrovna elegantní a už vůbec ne praktické. Kromě klubka kabelů s různými koncovkami nesmíte zapomenout také na síťové adaptéry, které pak zbytečně zabírají místo v kufru. Naštěstí existují cestovní nabíječky, kterými lze tento problém celkem snadno vyřešit. Jednu takovou nedávno představila také společnost Mophie, a která je na míru šitá Apple produktům.

V čem tedy spočívá její největší kouzlo? Mophie snap+ multi-device travel charger nabízí podporu MagSafe usnadňující bezdrátové nabíjení nejnovějších iPhonů s touto technologií. Kromě toho můžete využít také další dvě bezdrátové nabíječky. V praxi tak můžete bezdrátově nabíjet až tři zařízení. Dalším užitečným benefitem je integrovaný USB-A port, který můžete nabíjet například Apple Watch či cokoli jiného.

Když nabíječku nepotřebujete, lze ji složit do kompaktního tvaru a vložit do transportního pouzdra. Velkou pochvalu si Mophie zaslouží také za to, že nabíječku dodává společně s kabelem a 30W USB-C adaptérem do zásuvky. Na oficiálním webu výrobce lze tuto vychytanou nabíječku pořídit za necelých 100 dolarů, což lze s ohledem na její praktičnost považovat za celkem adekvátní částku. Mophie dále nabízí ještě variantu s dokovací základnou pro Apple Watch, ta vychází 150 dolarů.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button