Novinky

mophie představilo novou bezdrátovou nabíječku pro iPhone 8/Plus a iPhone X

Společnost ZAGG představila pod značkou mophie novou bezdrátovou nabíječku podporující standard Qi. Jedná se o univerzální bezdrátovou nabíjecí podložku, která umožňuje rychle a jednoduše dobíjet telefony iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X. Kompaktní nabíjecí stanice pro bezdrátové nabíjení využívá nejnovější bezdrátové technologie a zajišťuje přímé nabíjení telefonů iPhone 8, iPhone 8 Plus (recenze) a iPhone X (recenze). Nabíjení se spustí velmi jednoduše umístěním telefonu na podložku. Během nabíjení zůstává zařízení plně funkční, takže uživatelé mohou dál pracovat s displejem nebo se připojovat k příslušenství přes Bluetooth.

Značka mophie prokazuje své odhodlání zajistit lidem co nejsnazší nabíjení. Proto nabízí celý ekosystém bezdrátových nabíjecích řešení,“ popisuje Chris Ahern, prezident společnosti mophie. „Stanice mophie pro bezdrátové nabíjení poskytuje uživatelům telefonů iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X od prvního dne optimální služby.“ Bezdrátová nabíječka má pogumovaný neklouzavý povrch usnadňující správné umístění telefonů při nabíjení. Zároveň umožňuje rychlé bezdrátové nabíjení kompatibilních zařízení s výkonem až 7,5 W.

K dalším funkcím patří:

  • Nejnovější bezdrátová technologie Qi zajišťující univerzální kompatibilitu
  • Vysokorychlostní adaptér k připevnění na stěnu a kabel
  • Nízkoprofilové provedení
  • Pogumovaný povrch odolný proti poškrábání

Otestovali jsme bezdrátové nabíjení od Mophie: na cesty stylově

Přestože se podpora bezdrátového nabíjení objevuje u mobilních zařízení již delší dobu, s implementací do nejnovějších iPhohů, se řada výrobců třetích stran odhodlala k masivnějšímu vstupu do této tržní oblasti. S tím jde ruku v ruce rozšiřující se nabídka příslušenství a logicky vyšší tlak na cenu a uživatelský zážitek. Ačkoli bezdrátové nabíjení založené na indukčním přenosu energie stále vyžaduje přímý kontakt s podložkou, v jistém ohledu usnadňuje každodenní nabíjecí rituál.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button